leonardo@archfondas

"Architektūros fondo" dienoraštis apie Leonardo da Vinci programos projektą*

Kviečiu užeiti į Leth&Gori ofisą

mirgu margu

Kopenhaga po truputį atšilinėja, dienos ilgesnės, o ir saulutė dažniau pasirodo. Kadangi nesu pati geriausia rašytoja, tai pabandysiu bent buitiškai ką nors papasakoti apie gyvenimą ofise. Ofisas kaip ir kasdien pluša prie įvairių projektų. Darbais nesame užgriuvę, bet smagu žinoti, kad jo nuolat yra, kad ir po truputį. Jau po penkių mėnesių ir aš esu  įsijungusi į darbus kaip lygi darbuotoja. Žinoma, faktas, kad gaunu vis atsakingesnių užduočių – glosto širdį, bet mielai bėgu pirkti printeriui dažų ar, sakykim, ofisui grąžto. O dar patogiau jaustis padeda, tokios smulkmenos, kaip pvz, padėtas parašiukas paštininkui už siuntinį ar patapšnojimas per petį. ; )) Ofisas nedidelis, taigi visi draugiškai žiūrime, kad viskas būtų tvarkoje.

švyčiu

Nežinau, gal jau ir kartojuosi, bet vis dar negaliu atsistebėti, kad mane kviečia į susitikimus ir vien dėl manęs kalba angliškai !! Ajajaj, kokia būnu švytinti visą dieną. : )) Aš tai vadinu, savo praktikos “teorine dalimi”, kai visi kalba ir diskutuoja idėjas, mintis, o aš klausau ir moookausi. Leth&Gori ofisas gana dažnai bendradarbiauja su kitais ofisais, kurie nebūtinai iš Danijos. Štai Fur projektas, apie kurį minėjau anksčiau (turistiniai apžvalgos objektai, unikaliame kraštovaizdyje), daromas kartu su Norvegų ofisu Reiulf Ramstad bei tarptautine inžinierių komanda Buro Happold. Tad mano bičiuliai, laikas nuo laiko į susitikimus iškeliauja lėktuvu.

Matyt dar kartą reiktų pristatyti savo ofiso, jau nusistovėjusią, sudėtį:

Uffe – viskas viename: direktorius, sekretorius, buhalteris, organizatorius, dėstytojas, DJ`ėjus, pokštininkas, iškalbos meistras, ūkvedys ir prie viso to jaunas tėtis!

Karsten – irgi direktorius, bet popieriai ne jo sritis, nebent tai brėžiniai. Irgi dėstytojas, bet labiau mylintis savo studentus. Irgi organizatorius, bet nuolat vėluojantis. Be galo darbštus, geraširdis ir linksmai juokaujantis.

Helena – pagal tautybę – švedė. Turi didelę širdį ir plačią šypseną. Jautri detalėms, labai kūrybinga, stipri dizaino (baldų, grafikos) srityje.

Aš – vienintelis šiuo metu esantis praktikantas ofise. Gaunantis daug dėmesio bei pamokų. Dažnas pietų ruošėjas, todėl NE indų plovėjas. (Taisyklė, vieni gamina, kiti plauna galioja ir čia.) Popieriaus rūšiavimo iniciatorius!

Visas ofisas – tiesiog linksmas ir laimingas namukas, kuris įkvepia ir gerai nuteikia!

victoriaxkato paroda

Taip bandžiau nuspasakoti ofiso atmosferą, o dabar kaip tai atrodo 3D ! Aprašomasis ir iliustracijomis paremtas turas po Leth&Gori ofisą.
– Pirmoji patalpa, skirta eksponuoti parodoms ir pietavimui. Nauja patirtis – kasdien pietauju parodoje!
– Antroji patalpa, tikrasis ofisas, su kompiuteriais, eskizais ir daug kavos!
– Trečia patalpa, tik pasukus į dešinę, virtuvė/spausdinimo patalpa/biblioteka. Ankštoka, bet kam pustyti vietą, viskas telpa, apsisukti vietos pakanka.
– Ketvirta patalpa, įspūdingiausia – tualetas! Pirmą kartą užėjęs, gali užtrukti ir ilgėliau. Nieko blogo nepagalvokite, vartodama žodį “užtrukti” turiu galvoje, nagrinėjant piešinius, plakatus ir grafiti ant sienų. Kiekvienam užėjusiam kilsteli antakis pamačius Banksy žiurkę, besileidžiančią su parašiutu virš kriauklės. Mat, anksčiau ofiso patalpose yra buvusi V1 šiuolaikinių menininkų galerija. Tualeto interjeras išlaikytas originalus nuo galerijos laikų.

9767a8f2 grafiti

Štai tokia mano praktikos vieta. Tikiuosi pavyko nupasakoti tą gerą, draugišką, linksmą aplinką, kuri mane supa kasdien. : )
Ikikiki !
Gintarė

1 comment
  1. Sigita Simona: 2013/02/0411:38

    O mums dažniau reikėtų užsukti vienai pas kitą į svečius, gi vos už kampo įsikūrėm) o mano bosas irgi jaunas tėtis, haha

Submit comment