leonardo@archfondas

"Architektūros fondo" dienoraštis apie Leonardo da Vinci programos projektą*

ARCHIS FOUNDATION

www.archis.org

Amsterdamas, NL

Archis Publishers – tai eksperimentinės platformos Archis Foundation padalinys, užsiimantis architektūros bei urbanistikos tyrimais ir leidžiantis vieną prestižiškiausių ir kokybiškiausių architektūros žurnalų „VOLUME“. Organizacijoje praktiką atliekantys dalyviai drauge su profesionalų komanda atliks tyrimus temomis „Centre – Periphery“ ir „Architecture of Peace“, jų rezultatai bus publikuojami leidinyje.

Organizacijos reikalavimai:

Analitinis ir kritinis mąstymas, gebėjimas moksliškai mąstyti, mokslinio darbo/tyrimo patirtis, domėjimasis architektūra, gebėjimas dirbti savarankiškai.

Vizitų laikas:

„Centre – Periphery“ – nuo 11.10.22 iki 12.01.22 (13 savaičių)

„Architecture of Peace“ – nuo 12.01.07 iki 12.04.07 (13 savaičių)

OPEN-CITY

www.open-city.org.uk

Londonas, UK

Open-City – tai nepriklausoma, ne pelno organizacija, siekianti skatinti architektų, dizainerių, valdininkų bei visuomenės tarpusavio dialogą, kuriant kokybiškesnes miesto erdves, formuoti kompetentingą visuomenės požiūrį į architektūrą ir miesto plėtrą. Dalyvis šioje organizacijoje įsitrauks į veiklas, susijusias su architektūros edukacijos programomis įvairaus amžiaus grupėms, šių programų kūrimu bei įgyvendinimu. Daugiau informacijos čia.

Organizacijos reikalavimai:

Organizuotumas, iniciatyvumas, entuziazmas ir domėjimasis architektūros edukacija, gebėjimas dirbti su keliais projektais iš karto.

Vizito laikas: nuo 12.01.07 iki 12.04.07 (13 savaičių) 

 

 DAVID GARCIA STUDIO

www.davidgarciastudio.com

Kopenhaga, DK

David Garcia Studio yra eksperimentinė architektūros platforma, kurios pagrindinė tyrimų sritis – ekstremalių sąlygų veikiama aplinka. David A. Garcia šių metų pavasarį dalyvavo ketvirtajame „Architektūros fondo“  pokalbių cikle EDUKACIJA ir pristatė savo asmeninę ir studijos veiklą. Studijoje dalyvis turės galimybę įsitraukti į darnios plėtros urbanistinį projektą Roterdame bei kitus studijos eksperimentus.

Studijos reikalavimai:

Konceptualumas urbanistiniame ir architektūriniame masteliuose, įgūdžiai dirbant su Rhino ir Adobe Illustrator programis.

Vizito laikas: nuo 12.01.07 iki 12.04.07 (13 savaičių)

KOSSMANN.DEJONG parodų architektai

www.kossmanndejong.nl

Amsterdamas, NL

Kossmann.dejong – parodų architektūros studija, kuriai vadovauja architektai Herman Kossmann ir Mark de Jong. Studija specializuojasi tarpdisciplininių parodų ir interjerų projektavime, kuria erdves ir architektūrą, betarpiškai susijusią su visuomene ir jos poreikiais. Herman Kossmann šių metų žiemą dalyvavo trečiajame „Architektūros fondo“ pokalbių cikle SHOW OF: reginio architektūra ir pristatė savo studijos veiklą bei projektus.

Studijos reikalavimai:

Jautrumas žmogaus elgesiui – gebėjimas mąstyti ir jausti erdvę iš žmogaus perspektyvos, gebėjimas perteikti idėjas architektūrine kalba, įgūdžiai dirbant su Adobe Photoshop, AutoCAD, 3D programomis, entuziazmas ir domėjimasis aplinka.

Vizito laikas: nuo 12.01.07 iki 12.05.05 (17 savaičių)

0 comments
Submit comment